SU KAÇAĞI PROFESYONEL ÇÖZÜM HİZMETLERİ

su-kacagi-bulma

Cihazla su kaçağı bulma

Cihazla su kaçağı bulma genel olarak daire içerisinde su tesisat hatlarının zamanında kaynaklarının tam olarak yapılmamasından veya kalitesiz boru ve ek parçalarının kullanılmasından kaynaklanan daire içine ve binaya ciddi hasar verebilecek hatta deprem dolayısıyla binanızın ve dairenizin ana kolun ve kirişlerin su sızıntısı sebebiyle demir aksamlarının çürümüş olmasından kaynaklanan büyük hasarlara neden olabileceği gibi içerideki mutfak, banyo dolabı ve diğer mobilyalarınızın da nemden oluşacak çürümelere sebep olmakla beraber içerideki küf, nem kokusu da sağlığınıza ciddi sorunlar eklemektedir. Su sızıntısının giderilebilmesi için Cihazla su kaçağı bulma dairenizdeki tüm fayanslarınızı kırmanıza gerek duymadan cihazla kırmadan dökmeden noktasal tespitini 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde su sızıntı (su kaçağı) tespitini yaptırarak sadece sızıntı yapan su borusu veya ek parçalarının olduğu noktayı kırarak onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Cihazla su kaçağı bulma bilgi, beceri ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. 12 yılı aşkın süredir su tesisat işlerinde teknolojiyi takip ederek kendimizi sürekli geliştirdik. 4 yıldır evinizde ki fayans, parke, ve seramikleri kırmadan, dökmeden evinize zarar vermeden su sızıntı tespitini yapıyoruz ve buna Cihazla su kaçağı bulma diyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmetten mutluluk duyar bizleri tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz. Cihazla su kaçağı bulma konusunda uzman, tecrübeli ve saygılı personelimiz 7/24 hizmet vermektedir.

İLK ÖNCE CİHAZLA SU KAÇAĞININ TESPİTİ YAPILIR

su-sizinti-tespiti-cihazla

Su kaçağı bulma işlemi teknolojinin ilerlemesi ile hem daha kolay ve hızlı bir şekilde tespit edilmekte hem de eviniz de ki su kaçağını bulmak için fayans, parke ve benzeri yerlerin kırılmadan su kaçağı bulma işlemi yapılmaktadır. Sürekli teknolojiyi takip ederek sizlere daha iyi hizmet vermeyi kendimize amaç edindiğimizi belirtmek isteriz. Evinizde ki su kaçağı ister temiz suda ister pis su da olsun kesin olarak buluyoruz. Firmamız 12 yıllık deneyim ve tecrübesi ile sizlere sadece Su kaçağı bulma işleri değil bunun dışında tıkanık boru açma, boru içi görüntüleme, kombi/petek temizliği gibi diğer alanlarda da hizmet vermektedir. Su kaçağı bulma bilgi, beceri ve tecrübe gerektiren bir iş olduğu için firmamızda tecrübesiz, işinde profesyonel olmayan ekip bulunmamaktadır. Su kaçağı bulma konusunda uzman kadro, saygılı , profesyonel ekip ve ekipmanlarla sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

 

SONRA NOKTASAL TESPİTİ BULUNUNARAK ONARIMI YAPILIR

su-kacak-bulma

 

Su kaçağı daire, bina, iş yeri vb tüm kullanım alanlarınızda olabilir. Ve önlem alınmadığında çok büyük tahribat sonuçlarına ve maddi zararlara neden olabilir. Örneğin dairenizde su kaçağı var ise parkeleriniz şişer kısa bir süre sonra bombe vererek kullanılmaz hale gelir, duvarlarınızdaki alçı sıva ve boya kabararak dökülmesine sebep olur. Eğer su kaçağı olan bölgede mobilya ve diğer orman ürünlerinden yapılmış süs eşyası var ise bunların su emmesi ile birlikte önce şişerek daha sonra renk değiştirip kötü kokular yaymasına sebep olacaktır. Ve kullanım alanlarınızdaki metal eşya ve ürünlerinizin de su kaçağı sebebi ile zarar göreceğini unutmamak gerekir. Bu sebeplerden dolayı su kaçağı ciddi bir iştir. Ama bulunması ve onarımı şimdiki teknolojik cihazlarla zor olmayan ve bilakis çok kolaylaşmış olup bu hizmeti sizlere sunan uzman firmalar bulunmaktadır. Su kaçağı olan eviniz veya iş yerinize gelen uzman ve teknolojik cihazlarla çalışan ekipler dairenizde hiçbir yeri kırmadan, dökmeden ve kirletmeden su kaçağı olan bölgenin noktasal su kaçağı tespitini çok kısa bir sürede yaparak sizi büyük maddi ve manevi külfetten kurtarıyorlar. Unutmayın su kaçağı önlenmez ve onarımı gerçekleştirilmez ise bina ve dairenizin betonarme kolun ve kirişlerinde bulunan demirlerinin zaman içerisinde oksitlenerek çürümesine ve beton malzemesinin zayıflamasına neden olacak ve kullanım alanlarınız depreme karşı güçsüz olacaktır. Yapılan araştırmalara göre depremde yıkılan binaların %39 unun demir aksamlarının oksijen almaya bağlı oksitlenmelerden dolayı çürümelerinden kaynaklandığı tespit edilmiştir. Aklınızda bulunsun betona en fazla işleyen su dur ve su 2 hidrojen 1 oksijen den oluşmaktadır. Firmamız su kaçağı bulma konusunda uzmanlaşıp bu işi teknolojik cihazlar ile yapmaktadır. Ve yaptığı onarımları 2 yıl full firma garantisi altına almaktadır. Evimde su kaçağı var diyor iseniz web sayfamızdan iletişim bölümünden herhangi bir telefonu tuşlayarak 7/24 detaylı bilgi edinebilir. Veya randevu alarak su kaçağı işleminizi en kısa sürede yaptırabilirsiniz. Su kaçağı sizin için sorun olabilir ama bize olaşana kadar gerisini dert etmeyin çünkü bizim için hiç sorun değil sorun yok.

Gölcük Moda Sarıgazi Sancaktepe Beylikdüzü Gebze Acıbadem Bayrampaşa Sakarya Bakırköy Kurtköy Çavuşbaşı Bostancı Büyükçekmece İzmit Adapazarı Çekmeköy Avrupa Maltepe Yakası Sarıyer Üsküdar Pendik Suadiye Yalova Yalova Bölgesi Alemdağ Anadoluhisarı Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Başakşehir Beşiktaş Beykoz Esenler Sultanbeyli Kocaeli Beyoğlu Çatalca Zeytinburnu Darıca Erenköy Koşuyolu Eyup Fatih Gaziosmanpaşa Tuzla Göztepe Güngören İçerenköy İstanbul Bölgesi Sultangazi Kadıköy Kağıthane Kandilli Karamürsel Kartal Kavacık Kozyatağı Küçükçekmece Marmara Bölgesi Samandıra Şile Şişli Yakacık Ümraniye Küçükyalı Çengelköy

You are here: Home HİZMETLERİMİZ SU KAÇAĞI